четвер, 7 листопада 2013 р.

Майстер-клас тренерів програми«Intel® Навчання для майбутнього», v.10.0

Шановні учасники майстер-класу (07.11.2013 р.)!
В коментарях до цього допису напишіть, чи справдилися ваші очікування від майстер-класу та поділіться вашими планами на майбутнє (маю на увазі тренінги за програмою "Intel ®Навчання для майбутнього" :))

6 коментарів:

 1. Дуже задоволена, що потрапила на цей майстер-клас, деякі речі чіткіше уклалися в голові та стали більш зрозумілими.
  Корисно було згадати та вдосконалити навички роботи у Wiki-середовищі з використанням шаблонів .
  Моя методична скарбничка поповнилась вмінням працювати у сервісі Cacoo. Я трішки працювала з картами знань, але не з цим сервісом і вже навіть з'явились ідеї, щодо його застосування у школі.
  З повагою та вдячністю за навчання Людмила Олефіренко.

  ВідповістиВидалити
 2. З усього того, чому я навчився на тренінгу, найефективнішим для мене є удосконалення вмінь та знань про створення власного блогу та ведення вікі-сторінок, це дійсно навички ХХІ століття. Також дуже важливою складовою тренінгу було питання про використання педагогічних технологій у поєднанні з ІКТ у навчальному процесі. Це безумовно робить навчання більш ефективним та цікавішим. Цей тренінг допоміг мені з’ясувати, як можна використати навчальні дослідження в проектах . Дослідницькі проекти, безумовно, покращують навчальний процес, оскільки вони зацікавлюють учнів, заставляють нестандартно мислити, самостійно шукати відповіді на питання та шляхи розв'язання проблем. Для них це нове, незвичне та корисне. Даний тренінг допоміг мені зрозуміти те, які зміни може внести використання сервісів Веб 2.0 щодо спілкування та співпраці у навчанні . Крім того, використання сервісів Google , в певній мірі спрощує роботу як вчителя так і учня. Особливо сподобалося використання сервісу Cacoo, для мене це було цікаво. Є вже певні міркування з приводу використання даного сервісу.
  Загалом, отримав задоволення від тренінгу, від спілкування з колегами!

  ВідповістиВидалити
 3. Я завжди із задоволенням відвідую майстер-класи, які проводять методисти лабораторії ІТ, тому що це завжди дає можливість поповнити свою методичну скарбничку, дає поштовх до творчого використання отриманих знань та навичок в професійній діяльності!
  Під час майстер-класу переосмислила правильність заповнення і ведення блогів-щоденників тренінгу для його учасників.
  Навчилась працювати з категоріями у вікі-сторінках (для мене це було новим відкриттям!). Із задоволенням поділюсь цими знаннями зі своїми колегами під час тренінгу, який зараз проводиться в 2-х групах (42(!) учасники).
  З'ясувала, як можна приєднувати різні програмні засоби до свого Google-диску (дуже корисна фішка!).

  ВідповістиВидалити
 4. В проекті Intel "Навчання для майбутнього" я майже з перших його кроків.
  Всі ііновації та його модернізація відбулись в мене на очах.
  Вчитель інформатики сьогодні це центрова особистість в сучасній школі, на яку рівняються всі її учасники: учні вчителі, батьки.
  Інформаційне суспільство - вимагає якісних змін у формуванні сучасного погляду на інформаційні процеси, які супроводжують його.
  Вчитель інформатики - універсальний вчитель, здатний першим на себе сприйняти всі ііновації та випробування.
  Тренінги, які здійснюються на базі КОІППО спеціалістами нашої лабораторії- доносять до нас ці ііновації, та роблять цей процес зрозумілим та прозорим, як і потрібно щоб все було...
  Мої учні, вже на сьогоднішніх уроках, почують про всі ііновації які я привіз з собою і застосують їх завтра, для досягнення нових вершин в пелагогічній діяльності...
  Є така думка - що тенінги потрібно проводити як можна частіше, так от на мою думку : їх потрібно проводити тоді коли виникає в цьому інформаційна потреба... даний тренінг (для мене особисто) є вчасним, та корисним, як для спеціаліста з IT технологій, а як вчитель з інформатики- я знову маю можливість урізноманітнити, та розширити свій навчально-виховний процес.

  ВідповістиВидалити
 5. Я сьогодні працювала:
  Згадала все, що і не знала.
  Це все тренер постарався –
  Мене навчити намагався.
  Сторінку Wiki я створила
  (Згадала, як я це робила).
  А ще для себе зрозуміла,
  Що Wiki – це велика сила.
  Це і можливість для навчання,
  І самореалізування.
  Робота в групах – це спільнота,
  І це важливо для роботи.
  Робіть все вчасно – не лініться,
  В роботі вашій це згодиться.

  ВідповістиВидалити
 6. Чому я люблю їздити на різні семінари, тренінги, майстер-класи і т.п.? Тому що вчитель інформатики не може чекати чергової перепідготовки 5 років: лише у цьому році навчалась на курсах по роботі із інтерактивною дошкою, по створенню портфоліо, пройшла кілька десятків вебінарів, була учасником Галаконференції, багато чого іншого. Але навчаючись нового, інколи забуваєш те, що вже проходила, виконувала. Цього разу я пригадала роботу у Wiki, До роботи із різними Картами знань додався ще один вид Cacoo, який є вже у моєму диску. Я вдячна Intel за прекрасно підготовлених тренерів Ганну Скрипку та О.Литвиненко. Сподіваюсь, що і надалі вони будуть доносити до нас дуже конрисну інформацію та практично навчати

  ВідповістиВидалити