середа, 28 листопада 2012 р.

Майстер-клас тренерів програми«Intel® Навчання для майбутнього»

05.12.2012 р. на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського відбудеться  майстер-клас тренерів програми «Intel® Навчання для майбутнього» з проблеми «Особливості оцінювання ефективності впровадження програми «Intel@ Навчання для майбутнього».

Шановні учасники майстер-класу!
В коментарях до цього допису напишіть рефлексію до навчання на майстер-класі.

8 коментарів:

 1. Сьогоднішній майсте-клас за програмою «Intel® Навчання для майбутнього»
  допоміг мені більш глибше зрозуміти , як можна використати навчальні дослідження в проектах. Під час проведення майтер-класу мені вдалося з'ясувати та виявити сутність Основних запитань проекту, а саме ключового питання, тематичних та змістовних запитань.
  Дослідницькі проекти можуть допомогти моїм учням навчатися згідно вимог навчальних програм та розвинути навички 21 століття, оскільки за умов правильного планування діяльності, розвивають творчість та ініціативність, критичне мислення і вміння вирішувати проблеми, навички співробітництва, вміння працювати з інформацією, а також життєві та кар'єрні навички.
  Дослідницькі проекти, безумовно, покращують навчальний процес, оскільки вони зацікавлюють учнів, заставляють нестандартно мислити, самостійно шукати відповіді на питання та шляхи розв'язання проблем. Для них це нове, незвичне та корисне.
  Окремо хочу подякувати Анні Володимирівні за розуміння, за доступну подачу складної інформації, за детальні роз'яснення окремих питань які цікавили мене.
  Дякую організаторам майстер-класу, всім учасникам бажаю творчої наснаги та вдячних учнів.

  ВідповістиВидалити
 2. Майстер-клас дав змогу зрозуміти, що працюючи тренером програми, приділяла недостатню увагу Планам вивчення теми. Вважаю дуже корисним детальний розбір Планів, що допоможе уникнути помилок в подальшій роботі тренера.
  Дякую за гарно організований тренінг!
  Волошина О. В.

  ВідповістиВидалити
 3. Під час роботи на тренінгу ми ще раз опрацювали теоретичні аспекти впровадження технологій навчання за технологієї Intel.
  Опрацьовано необхідну теоретичну базу для якісного, продуктивного навчання в проектній діяльності.
  Дякуємо нашим тренерам за цілеспрямовану підготовку до впровадження передових ііноваційних ідей в наші навчальні заклади освіти.
  До нових зустрічей!

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую тренерам програми «Intel® Навчання для майбутнього» за проведений майстер-клас. Розглянуті питання були цікаві, корисні, практичні. Більше всього мене зацікавило питання "навчальне та наукове дослідження". Я з'ясувала для себе етапи дослідження, а також мала змогу застосувати знання на практиці, в ході роботи над проектом.
  В роботі майстер-класі всі завдання, які перед нами ставилися, я виконала.
  Мій результат участі в майстер-класі:
  - отримала нові знання,
  - з'ясувала недоліків та помилки у власній тренерській діяльності ("взяла на заметку - исправлюсь"),
  - отримала гарний настрій,
  - маю велике бажання працювати.
  З повагою та вдячністю за майстер-клас, Мердак Наталія.

  ВідповістиВидалити
 5. Сьогодні на майстер-класі я знову заглибилась у створення проектів за програмою Intel. Працювала в групі над помилками плану іншого вчителя, виникло бажання попрацювати над помилками свого проекту.
  Дякую організаторам за майстер-клас!

  ВідповістиВидалити
 6. Майстер-клас дав змогу зрозуміти, як правильно формулювати навчальні цілі, формувати основні запитання та оцінювати їх.
  Дуже дякую тренерам нашого майстер-класу за розуміння, гарну підготовку занять!!!

  ВідповістиВидалити
 7. Під час майстер-класу тренери надали можливість пригадати та оцінити різні види діяльності, аргументувати, виділяти основне. Цей майстер-клас дав мені можливість поповнити особисту скарбничку знань і навичок по роботі з ключовими і тематичними питаннями, що дозволить ефективніше використовувати свій багаж знань як у повсякденній діяльності, так і в майбутніх тренінгах.
  За цей день роботи, думаю змогла навчитися краще аналізувати інформацію, а также синтезувати нове і, що саме відповідальне, оцінювати роботу інших.
  Спасибі!

  ВідповістиВидалити
 8. Сьогодні зустріч знову в нас -

  Ми всі прийшли на майстер-клас.

  У групи всіх нас об’єднали,

  Згадали все, що і не знали...

  Про план проекту говорили.

  Спасибі тренерам умілим,

  Що вправи гарні нам давали,

  Типові помилки вказали,

  За толерантність й розуміння.

  Нехай не мучить вас сумління -

  Усе було сьогодні КЛАС,

  Це просто СУПЕР МАЙСТЕР-КЛАС!

  ВідповістиВидалити